همکاری

بسترهای همکاری با مجموعه بیوسان فارمد

همکاری های پژوهشی

ما نه‌تنها به‌روزترین فناوری محصولات دارویی را برای کشور فراهم آورده‌ایم، بلکه می‌کوشیم در زمینۀ پژوهشی نیز به جامعۀ علمی کشورمان خدمت‌رسانی کنیم. ازاین‌رو تا امروز حامی مالی برنامه‌های بزرگ علمی و فناوری بوده‌ایم. مشارکت در رشد و پیشرفت ایران از ارزش‌های بیوسان فارمد است.

همکاری های آموزشی

بیوسان فارمد به خود می‌بالد که در تیم مدیریتی و مشاوره‌ای خود، از تخصص شماری از بزرگ‌ترین استادان کشور در زمینۀ داروسازی بهره می‌برد. چند تن از مدیران این مجموعه، با برگزاری دوره‌های آموزشی، تجربه‌های علمی و عملی خود را به دانشجویان و دیگر همکاران خود منتقل می‌کنند. در این حوزه، بیوسان فارمد همکاری تنگاتنگی با دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشکدۀ داروسازی این دانشگاه و تعدادی دیگر از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دارد. مجموعۀ بیوسان فارمد در همایش‌های گوناگون در شهرهای مشهد، تهران، ارومیه، اهواز، اراک، تبریز و رشت، با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینۀ درمان ام‌اس همواره در رشد علمی کشور نقش‌آفرینی می‌کند.

دلایل اعتماد به بیوسان فارمد

قیمت اندک و کیفیت برتر محصولات بیوسان فارمد، نشانۀ تعهد ما به اهداف خیرخواهانۀ بنیاد برکت در خدمت‌رسانی به کشور و محرومان است.
فناوری دانش‌بنیان محصولات شرکت، ضامن ثبات ما در بازار ایران و آرامش بیماران مصرف‌کنندۀ داروهای تولیدی بیوسان فارمد برای تداوم تولید آن است.
به‌کارگیری توانمندی‌های داخلی به توسعۀ اقتصادي و اشتغال‌زايي می‌انجامد و جذب دانش فني و سرمايه‌هاي داخلي و بين‌المللي را در پی دارد.

توانمندی های شرکت

بیوسان فارمد تجربۀ لازم برای تولید و بومی‌سازی داروهای بیوتک را دارد و از آمادگی لازم برای ورود به بازارهای داخلی و خارجی برخوردار است. بخشی از توانمندی‌های ما ازاین‌قرارند:

  • افزایش سهم و ارتقای جایگاه شرکت در بازار فناوری زیستی کشور و منطقه
  • افزایش میزان سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه و تجاری‌سازی داروهای بیوتک با فناوری زیستی
  • افزایش محصولات بیوتک مبتنی بر دانش بومی­سازی شده فناوری زیستی
  • ارتقای جایگاه سرمایه­های انسانی و ارزش دارایی­های فکری
  • افزایش کیفیت و بازده سبد محصولات زیست فناورانه